K čemu slouží diagnostika pohybového aparátu?

Diagnostika pohybového aparátu zjišťuje, které svaly jsou oslabené a měly by být posilovány a naopak, které jsou zkrácené a místo zatěžování by měly být protahovány.

Diagnostika může poukázat na místa, ze kterých pramení bolesti např. krku, zad, kolen nebo hlavy a současně může posloužit jako důkaz, že aktuální fyzický stav, ač se tak nemusí vždy jevit, není ideální a je vhodné začít se svým tělem něco dělat a věnovat mu více cílené pozornosti.

Pro koho je diagnostika určena?

Pro všechny, kteří chtějí zjistit aktuální stav svého svalového aparátu a odhalit slabá místa, jenž způsobují chybné držení těla, dysbalance mezi svalovými skupinami a již zmiňované bolestivé stavy.

Pro ty, kteří mají zájem o vypracování osobního tréninkového plánu, je základem a východiskem právě diagnostika pohybového aparátu.

Vypracováni individuálního tréninkového plánu je opravdu pro každého a není nutné při tom navštěvovat ani fitness. Můžete si zaplatit hodiny přímo u mne a cvičit pod odborným dohledem u mě v tělocvičně. Pokud chcete pohybovému režimu zařadit i změnu jídelníčku spolupracuji s výživovým poradcem, který Vám sestaví individuální stravovací plán a bude s Vámi vše konzultovat. Každý člověk je unikát a proto také ke každému přistupuji individuálně a dle Vašich přání můžeme vybrat tréninkový plán právě pro Vás.

Je jen na Vás co a jak se svým životem uděláte pokud jste nespokojeni!!!